Holica Krynica-Zdrój
górskie krajobrazy
jadalnia
Widok na dolną Krynicę
pokoje - noclegi
górskie krajobrazy
krajobraz gór
pokój z balkonem
pokój dla rodziny

Na terenie Parku Zdrojowego unosi się Góra Parkowa, założona w 1919 roku z licznymi dróżkami spacerowymi oraz ścieżkami zdrowia. Kolejka linowo-terenowa wznosząca się na Górę Parkową była pierwszą tego rodzaju w Polsce i do dziś cieszy turystów niesamowitymi widokami. A dla naszych najmłodszych, w górnej części stacji usytuowano plac zabaw dla dzieci, na którym znajdują się przeróżne zjeżdżalnie (w tym również pontonowe) oraz stylową, elegancką restaurację z wyszukanymi potrawami. Zaś dla zakochanych oraz chcących zaznać nieco spokoju poleca się romantyczny spacer ścieżką prowadzącą do źródła miłości.

Na Górze Parkowej funkcjonuje też atrakcyjna zjeżdżalnia pontonowa (zdjęcia z archiwum PKL):

Więcej informacji o atrakcjach na Górze Parkowej, cenniki i godziny otwarcia znajdą Państwo na stronie www.pkl.pl.

Krynica-Zdrój

Krynica-Zdrój

Krynica-Zdrój to miejsce o niepowtarzalnym klimacie, któremu co roku ulegają tysiące turystów Krynica-Zdrój to miejsce nie tylko dla ludzi aktywnych, kochających uprawiać sport, ale również dla tych, którzy pragną odpocząć od codzienności.

więcej

Nasza oferta

Nasza oferta

W ofercie posiadamy pokoje 2, 3 oraz 4 osobowe. Wszystkie pokoje są z łazienkami oraz telewizją satelitarną. Na terenie naszej posesji znajduje się parking samochodowy oraz chata grillowa. W ofercie również masaż relaksacyjny. Serdecznie zapraszamy!

więcej

Zima 2018/19

Zima 2018/19

Dla grup oraz osób indywidualnie odwiedzających Krynicę przygotowaliśmy na sezon letni 2018 ciekawe propozycje cenowe. Spędź u nas wraz z rodziną co najmniej 8 dni a otrzymasz korzystny rabat! Promocja trwa do 31 sierpnia. Rezerwuj już dziś!

więcej

Taniej z Holicą!

Promocja

W okresie czerwca, września oraz października wszystkie pokoje 30% taniej! Nie zmarnuj okazji! Zobacz jak piękna jest Krynica jesienią, kiedy drzewa mienią się wszystkimi niemal kolorami. Zapraszamy też wiosną, kiedy przyroda budzi się do życia po srogiej zimie.

więcej