Holica Krynica-Zdrój
górskie krajobrazy
jadalnia
Widok na dolną Krynicę
pokoje - noclegi
górskie krajobrazy
krajobraz gór
pokój z balkonem
pokój dla rodziny

Krynica-Zdrój to mała, pięknie położona miejscowość na południu Polski, która rozkoszuje atrakcjami swoich turystów. Wybierając się w to miejsce, nie sposób byłoby pominąć wielosezonowy tor saneczkowy SANKOSTRADĘ. Położony na szczycie Góry Parkowej oferuje wyjątkową atmosferę wraz z malowniczymi krajobrazami wszystkim dzieciom oraz osobom dorosłym. Tor o długości 950m przez około 2 minuty wózkami dwuosobowymi zapewni wszystkim szaleńczą zabawę z uderzeniami adrenaliny, pokonując różnicę poziomów 55 m.

Szczegółowe informacje i cennik znaleźć można na stroniewww.sankostrada.eu lub pod numerem telefonu +48 18 471 58 10.

Krynica-Zdrój

Krynica-Zdrój

Krynica-Zdrój to miejsce o niepowtarzalnym klimacie, któremu co roku ulegają tysiące turystów Krynica-Zdrój to miejsce nie tylko dla ludzi aktywnych, kochających uprawiać sport, ale również dla tych, którzy pragną odpocząć od codzienności.

więcej

Nasza oferta

Nasza oferta

W ofercie posiadamy pokoje 2, 3 oraz 4 osobowe. Wszystkie pokoje są z łazienkami oraz telewizją satelitarną. Na terenie naszej posesji znajduje się parking samochodowy oraz chata grillowa. W ofercie również masaż relaksacyjny. Serdecznie zapraszamy!

więcej

Zima 2018/19

Zima 2018/19

Dla grup oraz osób indywidualnie odwiedzających Krynicę przygotowaliśmy na sezon letni 2018 ciekawe propozycje cenowe. Spędź u nas wraz z rodziną co najmniej 8 dni a otrzymasz korzystny rabat! Promocja trwa do 31 sierpnia. Rezerwuj już dziś!

więcej

Taniej z Holicą!

Promocja

W okresie czerwca, września oraz października wszystkie pokoje 30% taniej! Nie zmarnuj okazji! Zobacz jak piękna jest Krynica jesienią, kiedy drzewa mienią się wszystkimi niemal kolorami. Zapraszamy też wiosną, kiedy przyroda budzi się do życia po srogiej zimie.

więcej