Holica Krynica-Zdrój
górskie krajobrazy
jadalnia
Widok na dolną Krynicę
pokoje - noclegi
górskie krajobrazy
krajobraz gór
pokój z balkonem
pokój dla rodziny

Dla miłośników śnieżnego szaleństwa Krynica-Zdrój oferuje szczyt – Jaworzynę Krynicką, znajdującą się 1114 m n.p.m. We wschodniej części stoku znajduje się legendarny Kamień Diabelski, z którym miejscowa ludność wiąże lokalną opowieść.

Na stokach Jaworzyny Krynickiej znajduje się nowoczesna kolejka gondolowa, przedstawiająca piękną panoramę Beskidów. Każdy wagonik pomieści 6 osób, a jazda na szczyt kolejką trwa prawie 7 minut. Kolejka kursuje przez cały rok, ciesząc turystów pięknymi widokami zarówno zimą, jak i latem.

Jaworzyna zimą: narty, snowboard, trasy zjazdowe, wyciągi.
Latem: rowery, nordic walking, szalki piesze.

Krynica-Zdrój

Krynica-Zdrój

Krynica-Zdrój to miejsce o niepowtarzalnym klimacie, któremu co roku ulegają tysiące turystów Krynica-Zdrój to miejsce nie tylko dla ludzi aktywnych, kochających uprawiać sport, ale również dla tych, którzy pragną odpocząć od codzienności.

więcej

Nasza oferta

Nasza oferta

W ofercie posiadamy pokoje 2, 3 oraz 4 osobowe. Wszystkie pokoje są z łazienkami oraz telewizją satelitarną. Na terenie naszej posesji znajduje się parking samochodowy oraz chata grillowa. W ofercie również masaż relaksacyjny. Serdecznie zapraszamy!

więcej

Zima 2018/19

Zima 2018/19

Dla grup oraz osób indywidualnie odwiedzających Krynicę przygotowaliśmy na sezon letni 2018 ciekawe propozycje cenowe. Spędź u nas wraz z rodziną co najmniej 8 dni a otrzymasz korzystny rabat! Promocja trwa do 31 sierpnia. Rezerwuj już dziś!

więcej

Taniej z Holicą!

Promocja

W okresie czerwca, września oraz października wszystkie pokoje 30% taniej! Nie zmarnuj okazji! Zobacz jak piękna jest Krynica jesienią, kiedy drzewa mienią się wszystkimi niemal kolorami. Zapraszamy też wiosną, kiedy przyroda budzi się do życia po srogiej zimie.

więcej